Kampplan for: Turnering 2021 - 2022

Dato Spillested D1 D2 R
07-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Vestsj. Politi Køge Bowling Center 2.
6-2
Vestsj. Politi 1 2 3
Dennis Seier 146 180 196
Jan Brix Kjelmann 168 185 155
Jim Petersen 122 151 129
Køge Bowling Center 2. 1 2 3
Birger Pedersen 174 161 141
Mille-Marie Novak 158 128 165
Nana Jiratha Jaidee 110 115 171
07-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cp Kelco Plus Cook 4.
8-0
Cp Kelco Plus 1 2 3
Karsten Larsen 125 130 91
Lennart Olsen 162 122 144
Svend Nielsen 109 145 122
Cook 4. 1 2 3
Birgitte Jensen 119 128 133
Finn Jørgensen 91 99 103
Lizbeth E Jensen 159 131 111
07-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Køgenu Junckers 2.
2-6
Køgenu 1 2 3
Gerda Olsen 118 140 134
Inge Jørgensen 97 122 141
Lars Olsen 114 135 119
Junckers 2. 1 2 3
Birthe Carlsen 151 143 188
Lisbeth Hansen 141 103 177
Mogens Lendorff 147 135 148
07-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Lokalbus 3 Cook 3.
0-8
Lokalbus 3 1 2 3
Erik Jeppesen 81 152 121
Gert Empacher 146 140 114
Kirsten Egtved Pedersen 118 110 104
Cook 3. 1 2 3
Eva Kejser 130 129 133
Joan Bendixen 144 126 146
Susan Noer 117 166 158
07-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Team Keglevælt Cook 1.
2-6
Team Keglevælt 1 2 3
Kim Schmidt 157 149 175
Kjeld Pedersen 136 148 148
Tom Funch 209 184 212
Cook 1. 1 2 3
Brian Nielsen 191 179 169
Kim Andersson 179 224 227
René Jensen 158 173 130
07-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Køge Bowling Center 1. Lærlingerne 2.
2-6
Køge Bowling Center 1. 1 2 3
Lasse Novak 157 139 194
Malde Novak 193 140 176
René Lomholt 149 157 198
Lærlingerne 2. 1 2 3
Carsten Trane 159
Christian Bork 211 207 198
Christina Buch 157 175
Rikke Qwist Bork 198 224 189
07-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Coop Idræt Alpuds/tmh
0-8
Coop Idræt 1 2 3
Alex Kristensen 209 194 170
Kai Prominzl 162 173 142
Verner Kruse 141 166 182
Alpuds/tmh 1 2 3
Bjørn Lieberkind 156 160 155
Nicolas Carter 235 204 221
Simon Janum 231 213 212
07-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 J.A.A.B. JH Gulvservice
0-8
J.A.A.B. 1 2 3
Allan Kaurin 178 204 168
Anne Agerbæk 160 165
Joe Pedersen 176 163
Kent Kraa 167 170
JH Gulvservice 1 2 3
Jannik Hansen 244 177 211
Michael Voetmann 216 170 215
Nichlas Hansen 168 221 226
21-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Cp Kelco Plus Lokalbus 3
8-0
Cp Kelco Plus 1 2 3
Bent Martinussen 160 158 170
Karsten Larsen 155 162 154
Svend Nielsen 113 136 138
Lokalbus 3 1 2 3
Annesofie Pedersen 94 134 127
Erik Jeppesen 118 97 76
Kirsten Egtved Pedersen 140 135 121
21-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Slangerne Junckers 1.
8-0
Slangerne 1 2 3
Leif Rasmussen 171 140 164
Ole Jacobsen 178 188 166
Peter Poulsen 165
Torben Hansen 133 158
Junckers 1. 1 2 3
Birthe Carlsen 113 134
Frank Graversen 126 167 168
Jens Erik Hansen 89
Jette Lucassen 94 161 109
21-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cook 1. Cp Kelco Genutine
8-0
Cook 1. 1 2 3
Brian Nielsen 179 138 177
Kim Andersson 191 189 258
René Jensen 213 226 149
Cp Kelco Genutine 1 2 3
Finn Andersen 158 158 154
Jan Christensen 195 131 138
Jørn Hansen 160 156 161
21-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Køge Bowling Center 1. J.A.A.B.
6-2
Køge Bowling Center 1. 1 2 3
Kim Lomholt 166 173 254
Lasse Novak 205 192 203
Malde Novak 120 180 214
J.A.A.B. 1 2 3
Allan Kaurin 148 167 147
Joe Pedersen 165 188 121
Kent Kraa 214 169 201
21-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Lokalbus 1. Team Keglevælt
0-8
Lokalbus 1. 1 2 3
Bodil Øllgaard 121 154 166
Emil Jørgensen 153 150 141
Lars Jørgensen 172 160 168
Team Keglevælt 1 2 3
Kim Schmidt 135 166 142
Kjeld Pedersen 154 172 182
Tom Funch 159 181 165
21-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Lokalbus 2. Cook 2.
0-8
Lokalbus 2. 1 2 3
Ole Fyhr 102 114 134
Preben Jørgensen 149 124 140
Søren Møller 137 134 119
Cook 2. 1 2 3
Eva Kejser 112 129 167
Hanne Larsen 169 143 148
Kurt Larsen 116 173 154
28-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Junckers 2. Cp Kelco Plus
8-0
Junckers 2. 1 2 3
Birthe Carlsen 119 130 144
Lisbeth Hansen 144 124 135
Mogens Lendorff 136 138 143
Cp Kelco Plus 1 2 3
Bent Martinussen 118 113 117
Karsten Larsen 121 125 120
Svend Nielsen 115 119 125
28-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cook 3. Cook 4.
6-2
Cook 3. 1 2 3
Brian Nielsen 135 221 174
Joan Bendixen 103 134 118
Susan Noer 114 128 129
Cook 4. 1 2 3
Birgitte Jensen 132 120 170
Finn Jørgensen 78 98 88
Lizbeth E Jensen 143 153 120
28-09 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cp Kelco LM Køgenu
0-8
Cp Kelco LM 1 2 3
Hans Peter Jørgensen 110 90 94
Phillip Hardrup 116 95 136
Køgenu 1 2 3
Gerda Olsen 119 127 137
Inge Jørgensen 104 113 127
Lars Olsen 106 155 115
28-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Optimisterne Vallø Golf
2-6
Optimisterne 1 2 3
Carsten Petersen 164 164 192
Hanne Krøger 147 136 175
Margit Hindsdal 137 145 160
Vallø Golf 1 2 3
Jesper Juul Skov 126 166 212
Jørgen Wriedt 124 216 199
Niels Erik Nielsen 186 192 137
28-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Alpuds/tmh Køge Bowling Center 1.
2-6
Alpuds/tmh 1 2 3
Bjørn Lieberkind 227 238
Nicolas Carter 183 191 191
Simon Janum 125 174
Thomas Carter 127 162
Køge Bowling Center 1. 1 2 3
Kim Lomholt 156 178 169
Lasse Novak 172 209 181
Malde Novak 183 199 176
28-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 JH Gulvservice Lærlingerne 2.
6-2
JH Gulvservice 1 2 3
Jannik Hansen 155 209 166
Mathias Voetmann 222 144 205
Nichlas Hansen 156 201 201
Lærlingerne 2. 1 2 3
Carsten Trane 196 209 193
Christian Bork 191 154 167
Christina Buch 211 137 192
28-09 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Amaronerne Coop Idræt
2-6
Amaronerne 1 2 3
Jonas Juel Pedersen 135 192
Morten Holm 259 203 244
Rene Bøgh 160
Ronnie Hastrup 152 171 170
Coop Idræt 1 2 3
Alex Kristensen 201 227 180
Lars Linder 174 227 210
Michael Thomsen 204 209 185
05-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Team Keglevælt Optimisterne
6-2
Team Keglevælt 1 2 3
Kim Schmidt 134 137 113
Kjeld Pedersen 157 167 192
Tom Funch 180 199 169
Optimisterne 1 2 3
Hanne Krøger 158 139 136
Jess Worm 170 203 165
Margit Hindsdal 139 116 200
05-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Køge Bowling Center 2. Slangerne
0-8
Køge Bowling Center 2. 1 2 3
Birger Pedersen 139 174 159
Mille-Marie Novak 128 147 133
Nana Jiratha Jaidee 114 102 116
Slangerne 1 2 3
Leif Rasmussen 153 151 165
Ole Jacobsen 146 175 168
Peter Poulsen 145
Torben Hansen 156 135
05-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Junckers 1. Cp Kelco Genugel
8-0
Junckers 1. 1 2 3
Bente Hansen 132
Birthe Carlsen 159 130
Frank Graversen 180 193 143
Jette Lucassen 156 150 138
Cp Kelco Genugel 1 2 3
Flemming Nielsen 120 116 88
Hans-Erik Sørensen 144 105 111
Niels Thers 161 116 178
05-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cp Kelco Genutine Vallø Golf
6-2
Cp Kelco Genutine 1 2 3
Finn Andersen 194 187 170
Jan Christensen 146 143 181
Jørn Hansen 127 184 142
Vallø Golf 1 2 3
Jesper Juul Skov 156 145 189
Jørgen Wriedt 117 158 146
Niels Erik Nielsen 123 160 159
05-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 JH Lærlingerne 1. Lokalbus 1.
6-2
JH Lærlingerne 1. 1 2 3
Henning Schmidt 176 222 170
Leif Mortensen 146 180
Per Grindsted Sørensen 139
René Broløs 188 164 158
Lokalbus 1. 1 2 3
Arne Christensen 149 156 201
Bodil Øllgaard 149 146 182
Lars Jørgensen 201 187 158
12-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Slangerne Cp Kelco Genugel
8-0
Slangerne 1 2 3
Leif Rasmussen 144 157 155
Ole Jacobsen 167 175 191
Peter Poulsen 149 132
Torben Hansen 110
Cp Kelco Genugel 1 2 3
Flemming Nielsen 107 177 150
Hans-Erik Sørensen 148 130 132
12-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cp Kelco Plus Cook 3.
4-4
Cp Kelco Plus 1 2 3
Bent Martinussen 145 167 136
Karsten Larsen 114 158 108
Svend Nielsen 130 144 101
Cook 3. 1 2 3
Eva Kejser 129 109 119
Kurt Larsen 148 132 142
Susan Noer 152 116 108
12-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Lokalbus 3 Cp Kelco LM
8-0
Lokalbus 3 1 2 3
Annesofie Pedersen 164 162 103
Henning Jakobsen 101 117 117
Kirsten Egtved Pedersen 132 132 101
Cp Kelco LM 1 2 3
Gustav Steiness 87 143 134
Hans Peter Jørgensen 93 90 134
12-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cook 4. Junckers 2.
6-2
Cook 4. 1 2 3
Birgitte Jensen 118 131 124
Finn Jørgensen 105 109 133
Lizbeth E Jensen 133 169 171
Junckers 2. 1 2 3
Birthe Carlsen 139 160 132
Lisbeth Hansen 147 102 132
Mogens Lendorff 91 102 148
12-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Lokalbus 1. Optimisterne
8-0
Lokalbus 1. 1 2 3
Arne Christensen 197 163 140
Bodil Øllgaard 172 167 153
Lars Jørgensen 181 184 142
Optimisterne 1 2 3
Birthe Jørgensen 192 135 150
Hanne Krøger 179 189 170
Margit Hindsdal 146 119 106
12-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 J.A.A.B. Amaronerne
2-6
J.A.A.B. 1 2 3
Allan Kaurin 175 165 201
Anne Agerbæk 188 165 140
Kent Kraa 181 155 169
Amaronerne 1 2 3
Jonas Juel Pedersen 127 175 172
Morten Holm 191 176 247
Ronnie Hastrup 207 220 237
12-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Køge Bowling Center 1. JH Gulvservice
0-8
Køge Bowling Center 1. 1 2 3
Kim Lomholt 173 165 179
Lasse Novak 201 172 149
Malde Novak 190 215 189
JH Gulvservice 1 2 3
Jannik Hansen 193 201 210
Mathias Voetmann 237 134 227
Nichlas Hansen 259 242 202
26-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Cook 4. Køgenu
8-0
Cook 4. 1 2 3
Finn Jørgensen 119 87 82
Lizbeth E Jensen 126 134 145
Susan Noer 133 131 123
Køgenu 1 2 3
Gerda Olsen 109 136 120
Inge Jørgensen 92 80 122
Lars Olsen 100 116 103
26-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cp Kelco Genugel Cook 2.
0-8
Cp Kelco Genugel 1 2 3
Flemming Nielsen 110 104 107
Hans-Erik Sørensen 100 108 110
Niels Thers 161 138 141
Cook 2. 1 2 3
Charlotte Munthe 116 104 92
Hanne Larsen 140 126 145
Kurt Larsen 165 187 169
26-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Optimisterne Cp Kelco Genutine
8-0
Optimisterne 1 2 3
Carsten Petersen 159 200 179
Hanne Krøger 180 151 135
Margit Hindsdal 152 153 157
Cp Kelco Genutine 1 2 3
Henrik Dalin 130 146 136
Jørn Hansen 142 157 159
Svend Nielsen 115 139 127
26-10 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Vestsj. Politi Junckers 1.
8-0
Vestsj. Politi 1 2 3
Dennis Seier 176 209 183
Jan Brix Kjelmann 147 178 165
Jim Petersen 164 170 135
Junckers 1. 1 2 3
Birthe Carlsen 98 131 157
Frank Graversen 201 155 163
Jette Lucassen 154 159 123
26-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Lærlingerne 2. Alpuds/tmh
0-8
Lærlingerne 2. 1 2 3
Carsten Trane 181 145 165
Christian Bork 134 183 203
Rikke Qwist Bork 176 172 202
Alpuds/tmh 1 2 3
Bjørn Lieberkind 178 180 225
Nicolas Carter 201 235 224
Simon Janum 225 152
Thomas Carter 146
26-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Lokalbus 2. Køge Bowling Center 2.
8-0
Lokalbus 2. 1 2 3
Emil Jørgensen 180 178 211
Ole Fyhr 111 136 133
Søren Møller 116 125 178
Køge Bowling Center 2. 1 2 3
Christian Steinvig 97 96 99
Nana Jiratha Jaidee 113 124 133
Sebastian Melander 100 128 116
26-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cook 1. JH Lærlingerne 1.
8-0
Cook 1. 1 2 3
Brian Nielsen 188 158 174
Kim Andersson 235 248 256
René Jensen 156 170 149
JH Lærlingerne 1. 1 2 3
Henning Schmidt 170 185 141
Leif Mortensen 207 143
Per Grindsted Sørensen 205 177
René Broløs 148 179
26-10 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 JH Gulvservice Amaronerne
6-2
JH Gulvservice 1 2 3
Jannik Hansen 190 203 181
Mathias Voetmann 189 226 222
Nichlas Hansen 235 223 172
Amaronerne 1 2 3
Jonas Juel Pedersen 197 236 193
Morten Holm 233 193 221
Ronnie Hastrup 141 206 176
02-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Junckers 2. Cook 3.
4-4
Junckers 2. 1 2 3
Bente Hansen 131 105
Birthe Carlsen 120 135 132
Lisbeth Hansen 82
Mogens Lendorff 139 156 159
Cook 3. 1 2 3
Birgitte Jensen 104
Eva Kejser 138 140 143
Lizbeth E Jensen 149 153 148
Susan Noer 156 126
02-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cp Kelco Plus Cp Kelco LM
8-0
Cp Kelco Plus 1 2 3
Finn Andersen 143 162 160
Karsten Larsen 125 138 133
Svend Nielsen 151 159 139
Cp Kelco LM 1 2 3
02-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Alpuds/tmh JH Gulvservice
6-2
Alpuds/tmh 1 2 3
Bjørn Lieberkind 165 177 173
Nicolas Carter 164 259 278
Simon Janum 198 190 182
JH Gulvservice 1 2 3
Jannik Hansen 232 179 182
Mathias Voetmann 210 162 186
Nichlas Hansen 182 213 177
02-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Køge Bowling Center 1. Amaronerne
0-8
Køge Bowling Center 1. 1 2 3
Kim Lomholt 156 166 158
Lasse Novak 192 237 243
Malde Novak 169 151 157
Amaronerne 1 2 3
Jesper Agerbo 223 193 212
Morten Holm 180 235 223
Rene Bøgh 162 160 152
02-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Coop Idræt J.A.A.B.
4-4
Coop Idræt 1 2 3
Lars Linder 197 170 226
Michael Thomsen 171 181 157
Verner Kruse 169 147 159
J.A.A.B. 1 2 3
Allan Kaurin 165 224 190
Anne Agerbæk 167
Joe Pedersen 158 140
Kent Kraa 167 200 191
09-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Køgenu Lokalbus 3
0-8
Køgenu 1 2 3
Gerda Olsen 126 124 122
Inge Jørgensen 118 91 91
Lars Olsen 84 97 113
Lokalbus 3 1 2 3
Annesofie Pedersen 126 144 207
Erik Jeppesen 136 93 105
Gert Empacher 132 121 157
09-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Junckers 1. Cook 2.
6-2
Junckers 1. 1 2 3
Birthe Carlsen 121 160 146
Frank Graversen 171 130 148
Jette Lucassen 121 163 121
Cook 2. 1 2 3
Hanne Larsen 148 117 143
Kurt Larsen 109 160 181
Tim Larsen 114 121 130
09-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cp Kelco Genugel Køge Bowling Center 2.
2-6
Cp Kelco Genugel 1 2 3
Flemming Nielsen 146 112 163
Hans-Erik Sørensen 82 121
Niels Thers 116
Poul Henriksen 160 135 180
Køge Bowling Center 2. 1 2 3
Lena Christensen 197 173 203
Mille-Marie Novak 143 134 145
Nana Jiratha Jaidee 102 133 111
09-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Slangerne Lokalbus 2.
8-0
Slangerne 1 2 3
Leif Rasmussen 157 166 244
Ole Jacobsen 179 153 151
Peter Poulsen 153 140 133
Lokalbus 2. 1 2 3
Emil Jørgensen 182 133 198
Ole Fyhr 101 131 118
Preben Jørgensen 137 160 155
09-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Lokalbus 1. Cook 1.
0-8
Lokalbus 1. 1 2 3
Arne Christensen 115 159 179
Gert Jørgensen 156 158 149
Lars Jørgensen 211 172 160
Cook 1. 1 2 3
Brian Nielsen 150 134 163
Kim Andersson 208 199 157
René Jensen 194 256 197
09-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Optimisterne JH Lærlingerne 1.
0-8
Optimisterne 1 2 3
Carsten Petersen 135 150 183
Hanne Krøger 194 181 156
Margit Hindsdal 107 150 130
JH Lærlingerne 1. 1 2 3
Henning Schmidt 160 236 172
Leif Mortensen 232 156 167
Per Grindsted Sørensen 180 160
René Broløs 160
09-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Team Keglevælt Cp Kelco Genutine
4-4
Team Keglevælt 1 2 3
Kim Schmidt 153 124 153
Kjeld Pedersen 167 143 169
Tom Funch 167 164 168
Cp Kelco Genutine 1 2 3
Finn Andersen 160 182 174
Jan Christensen 143 210 168
Jørn Hansen 171 196 147
16-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Junckers 1. Lokalbus 2.
2-6
Junckers 1. 1 2 3
Birthe Carlsen 128 160 114
Frank Graversen 162 188 152
Jette Lucassen 117 140 114
Lokalbus 2. 1 2 3
Emil Jørgensen 133 130 151
Preben Jørgensen 133 154 233
Søren Møller 160 159 146
16-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Lokalbus 3 Cook 4.
0-8
Lokalbus 3 1 2 3
Erik Jeppesen 116 118 127
Gert Empacher 132 170 118
Kirsten Egtved Pedersen 99 120 92
Cook 4. 1 2 3
Birgitte Jensen 119 135 110
Kurt Larsen 213 182 150
Lizbeth E Jensen 134 137 173
16-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cp Kelco LM Junckers 2.
2-6
Cp Kelco LM 1 2 3
Gustav Steiness 133 127 134
Hans Peter Jørgensen 88 77 101
Phillip Hardrup 98 162 115
Junckers 2. 1 2 3
Bente Hansen 124 134 120
Mogens Lendorff 138 142 106
Aase Ajander 116 152 99
16-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cook 3. Køgenu
8-0
Cook 3. 1 2 3
Eva Kejser 111 116 144
Joan Bendixen 176 151 107
Susan Noer 146 156 126
Køgenu 1 2 3
Gerda Olsen 165 153 97
Inge Jørgensen 99 132 112
Lars Olsen 84 102 112
16-11 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Amaronerne Alpuds/tmh
Kamp udsat
16-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 J.A.A.B. Lærlingerne 2.
4-4
J.A.A.B. 1 2 3
Allan Kaurin 145
Anne Agerbæk 182 155 200
Joe Pedersen 194 175
Kent Kraa 179 168 174
Lærlingerne 2. 1 2 3
Carsten Trane 188 138 142
Christian Bork 222 169 192
Christina Buch 167 178 214
16-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 JH Gulvservice Coop Idræt
8-0
JH Gulvservice 1 2 3
Jannik Hansen 169 247 278
Mathias Voetmann 234 279 210
Michael Voetmann 179 164 218
Coop Idræt 1 2 3
Alex Kristensen 171 172 196
Kai Prominzl 178 180 127
Verner Kruse 189 221 202
16-11 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cook 2. Vestsj. Politi
Kamp udsat
23-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Cook 3. Lokalbus 3
8-0
Cook 3. 1 2 3
Eva Kejser 122 146 145
Joan Bendixen 156 149 126
Susan Noer 127 131 177
Lokalbus 3 1 2 3
Annesofie Pedersen 135 98 161
Erik Jeppesen 111 139 147
Gert Empacher 116 108 137
23-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Lokalbus 2. Vestsj. Politi
0-8
Lokalbus 2. 1 2 3
Emil Jørgensen 144 190 117
Ole Fyhr 109 101 114
Søren Møller 166 129 134
Vestsj. Politi 1 2 3
Dennis Seier 170 203 193
Jan Brix Kjelmann 149 213 159
Jim Petersen 109 162 176
23-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cook 2. Slangerne
0-8
Cook 2. 1 2 3
Charlotte Munthe 90 104 99
Hanne Larsen 106 156 121
Kurt Larsen 164 172 176
Slangerne 1 2 3
Leif Rasmussen 181 162 200
Ole Jacobsen 189 203 214
Peter Poulsen 159 156 146
23-11 17:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Køge Bowling Center 2. Junckers 1.
0-8
Køge Bowling Center 2. 1 2 3
Anja Novak 95 134 150
Mille-Marie Novak 148 172 165
Nana Jiratha Jaidee 110 144 126
Junckers 1. 1 2 3
Bente Hansen 138 144 164
Frank Graversen 154 201 182
Jette Lucassen 151 155 121
23-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 1-3 Lærlingerne 2. Coop Idræt
4-4
Lærlingerne 2. 1 2 3
Carsten Trane 202 176 189
Christian Bork 160 269 213
Christina Buch 165 145 179
Coop Idræt 1 2 3
Alex Kristensen 153 164 199
Finn Storgaard 203 168 233
Verner Kruse 177 122 154
23-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cook 1. Vallø Golf
8-0
Cook 1. 1 2 3
Brian Nielsen 239 182 176
Kim Andersson 253 215 246
René Jensen 190 195 210
Vallø Golf 1 2 3
Jesper Juul Skov 214 159 137
Jørgen Wriedt 136 138 175
Niels Erik Nielsen 171 142 154
23-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 7-9 JH Lærlingerne 1. Team Keglevælt
6-2
JH Lærlingerne 1. 1 2 3
Henning Schmidt 193 237 201
Leif Mortensen 160 124
Per Grindsted Sørensen 143 202
René Broløs 148 195
Team Keglevælt 1 2 3
Kim Schmidt 119 211 168
Kjeld Pedersen 166 155 161
Tom Funch 175 192 170
23-11 18:00 Se deltagere Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cp Kelco Genutine Lokalbus 1.
2-6
Cp Kelco Genutine 1 2 3
Jan Christensen 157 134 122
Jørn Hansen 128 170 149
Thomas H. Jørgensen 204 140 170
Lokalbus 1. 1 2 3
Bodil Øllgaard 187 154 146
Gert Jørgensen 123 187 164
Lars Jørgensen 159 153 212
30-11 17:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Cp Kelco Genugel Vestsj. Politi
30-11 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Køgenu Cp Kelco Plus
30-11 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Junckers 2. Lokalbus 3
30-11 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cook 4. Cp Kelco LM
30-11 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Vallø Golf JH Lærlingerne 1.
30-11 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Coop Idræt Køge Bowling Center 1.
30-11 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Alpuds/tmh J.A.A.B.
30-11 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Lærlingerne 2. Amaronerne
04-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Optimisterne Cook 1.
04-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cook 2. Køge Bowling Center 2.
04-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Vestsj. Politi Slangerne
04-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cp Kelco Genugel Lokalbus 2.
04-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Vallø Golf Lokalbus 1.
04-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cp Kelco Genutine JH Lærlingerne 1.
11-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cook 4. Cp Kelco Plus
11-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Junckers 2. Køgenu
11-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cook 3. Cp Kelco LM
11-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Vallø Golf Team Keglevælt
11-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 JH Gulvservice J.A.A.B.
11-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Alpuds/tmh Coop Idræt
11-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Lærlingerne 2. Køge Bowling Center 1.
18-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Vestsj. Politi Cp Kelco Genugel
18-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Junckers 1. Slangerne
18-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cook 2. Lokalbus 2.
18-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Vallø Golf Optimisterne
18-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Team Keglevælt Lokalbus 1.
18-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cp Kelco Genutine Cook 1.
25-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Cook 1. Team Keglevælt
25-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cp Kelco Plus Junckers 2.
25-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cook 4. Cook 3.
25-01 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Køgenu Cp Kelco LM
25-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Lokalbus 2. Junckers 1.
25-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Lærlingerne 2. JH Gulvservice
25-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Køge Bowling Center 1. Alpuds/tmh
25-01 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Coop Idræt Amaronerne
01-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Cp Kelco LM Cook 3.
01-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Optimisterne Team Keglevælt
01-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Vestsj. Politi Cook 2.
01-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Slangerne Køge Bowling Center 2.
01-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Coop Idræt Lærlingerne 2.
01-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cp Kelco Genugel Junckers 1.
01-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Vallø Golf Cp Kelco Genutine
01-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Lokalbus 1. JH Lærlingerne 1.
08-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Køge Bowling Center 2. Cook 2.
08-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cook 3. Cp Kelco Plus
08-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Junckers 2. Cook 4.
08-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cp Kelco LM Lokalbus 3
08-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 JH Lærlingerne 1. Cp Kelco Genutine
08-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Alpuds/tmh Lærlingerne 2.
08-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Amaronerne J.A.A.B.
08-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 JH Gulvservice Køge Bowling Center 1.
15-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Køgenu Cook 4.
15-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cook 2. Cp Kelco Genugel
15-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cp Kelco Genutine Optimisterne
15-02 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Junckers 1. Vestsj. Politi
15-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Amaronerne JH Gulvservice
15-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Køge Bowling Center 2. Lokalbus 2.
15-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 JH Lærlingerne 1. Cook 1.
15-02 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Team Keglevælt Vallø Golf
01-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Slangerne Vestsj. Politi
01-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Lokalbus 3 Køgenu
01-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cook 3. Junckers 2.
01-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cp Kelco LM Cp Kelco Plus
01-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Lokalbus 1. Vallø Golf
01-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 J.A.A.B. Coop Idræt
01-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Amaronerne Køge Bowling Center 1.
01-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 JH Gulvservice Alpuds/tmh
08-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Lokalbus 2. Slangerne
08-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Køge Bowling Center 2. Cp Kelco Genugel
08-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cook 2. Junckers 1.
08-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cook 1. Lokalbus 1.
08-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cp Kelco Genutine Team Keglevælt
08-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 JH Lærlingerne 1. Optimisterne
15-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Cook 1. Optimisterne
15-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Junckers 2. Cp Kelco LM
15-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Køgenu Cook 3.
15-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cook 4. Lokalbus 3
15-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Lokalbus 2. Cp Kelco Genugel
15-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Alpuds/tmh Amaronerne
15-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Coop Idræt JH Gulvservice
15-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Lærlingerne 2. J.A.A.B.
22-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 Lokalbus 3 Cp Kelco Plus
22-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Vestsj. Politi Lokalbus 2.
22-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Junckers 1. Køge Bowling Center 2.
22-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Slangerne Cook 2.
22-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 1-3 J.A.A.B. Køge Bowling Center 1.
22-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Vallø Golf Cook 1.
22-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Lokalbus 1. Cp Kelco Genutine
22-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Team Keglevælt JH Lærlingerne 1.
29-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Cp Kelco Plus Køgenu
29-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Lokalbus 3 Junckers 2.
29-03 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Cp Kelco LM Cook 4.
29-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 4-6 Amaronerne Lærlingerne 2.
29-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 J.A.A.B. Alpuds/tmh
29-03 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Køge Bowling Center 1. Coop Idræt
05-04 17:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Cp Kelco Genugel Slangerne
05-04 17:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 Køge Bowling Center 2. Vestsj. Politi
05-04 18:00 Køge Bowling Center- Bane 7-9 Optimisterne Lokalbus 1.
05-04 18:00 Køge Bowling Center- Bane 10-12 JH Lærlingerne 1. Vallø Golf

Stævneansvarlig: Ole Jacobsen Tlf.: 21 85 62 26

Stævnekontaktperson: Ole Jacobsen Tlf.: 21 85 62 26